شرکت ایلکین صنعت جزو پیشروترین و برجسته ترین مجریان پروژه های نورپردازی در سطح کشور می باشد که در کنار اجرای پروژه های عظیم نورپردازی متعلق به شرکت های معتبر عمرانی و ساختمانی، عهده دار انجام بزرگترین عملیات های نورپردازی اماکن عمومی و بناهای شاخص شهری، ساخت بهترین نمادها و برپایی زیبا ترین آذین بندی های مناسبتی برای شهرداری های کشور می باشد که با بهترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین تجهیزات نورپردازی و روش های عملیاتی نصب و اجرا صورت می گیرد.

طراحی
واحد طراحی شرکت ایلکین صنعت خدمات طراحی و ترسیم ایده های نوین نورپردازی در بخش های مختلف نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی، محوطه و فضای سبز را، با رعایت اصول زیبا شناختی در تلفیق رنگ ها و هنر پردازش نور به صورت تصویری و انیمیشن، با مدرن ترین شیوه های طراحی و جدیدترین نرم افزارهای تخصصی در کیفیت های کاری مدنظر مشتریان عزیز، فراهم می نماید.

تولید
کلیه مراحل طراحی و تولید تجهیزات نورپردازی و پروژکتور های LED با رعایت اصول زیبایی ظاهری، محاسبه میزان روشنایی، توان مصرفی و اندازه های مورد نیاز، بدست مهندسین و کارشناسان فنی شرکت ایلکین صنعت صورت می گیرد که این امر شرکت را قادر ساخته، انواع محصولات سفارشی در ابعاد، ویژگی ها و رنگ های مختلف را تولید نماید.
همچنین با توجه به توان فنی شرکت ایلکین صنعت در طراحی و تولید مدارهای الکترونیکی، ساخت سفارشی سیستم های کنترلی تحت شبکه به اقتضای نوع پروژه و نیازمندی های مشتریان عزیز، با کمترین هزینه و مرغوب ترین کیفیت، توسط کارشناسان این مجموعه صورت می پذیرد.

اجرا
شرکت ایلکین صنعت تنها شرکت مبتکر و مجری در زمینه استفاده از روش کار در ارتفاع جهت انجام عملیات نصب تجهیزات نورپردازی و خدمات نگهداری و تعمیرات در سطح کشور می باشد که با در اختیار داشتن کادری مجرب از ارتفاع کاران حرفه ای و دستگاه های بالابر در مرتفع ترین برجها نیز بدون نیاز به داربست مشغول ارائه خدمات می باشد.

عناوین و گواهی نامه های کسب شده شرکت ایلکین صنعت در اولین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی در ایران
شرکت در بخش مسابقه نورپردازی اولین همایش بین المللی مهندسی روشنایی و نورپردازی ایران، منجر به معرفی پروژه نورپردازی برج شهر تبریز با اجرای شرکت ایلکین صنعت به عنوان برگزیده کشوری و برترین پروژه نورپردازی نما در سال 1392 گردید.
• کسب مقام اول کشوری در مسابقه نورپردازی سال در بخش نورپردازی نما.
• گواهی شرکت در کارگاه یک روزه تئوری و عملی نورپردازی بناهای تاریخی توسط Roberto Corradini معمار و طراح نورپردازی و عضو انجمن بین المللی طراحی روشنایی (PLDA) و پروفسور Marco Palandella استاد تکنیک های نورپردازی از ایتالیا.
• گواهی شرکت در کارگاه طرح جامع نورپردازی توسط Roger Narboni از اعضای موسس انجمن نورپردازان بدون مرز و نویسنده کتاب Lighting the Landscape از فرانسه.
• گواهی شرکت در کارگاه اصول طراحی روشنایی موزه ها توسط Ezzat barroudi طراح حرفه ای نورپردازی از مصر.
• گواهی ارائه مقاله نورپردازی تخصصی تندیس های شهری به بخش برگزیده مقالات همایش.